Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
319
Vaatamised
07/04/2009 10:00 p.l.
Mida teha kui lepingus on 7 kuupäev palgapäev,aga ei maksta kunagi õigel ajal ja kui küsid miks ei saa vastuseid?
08/04/2009 1:37 e.l.
kui ei soovi sellises firmas töötada, esita lahkumisavaldus, põhjuseks pane tööandjapoolne lepingu rikkumine, avalduses too kindlasti välja seaduse paragrahvid. Arvesta, et pead sellise tee valides võimalusel kaitsma oma seisukohta tööinspektsiooni abiga.
Midagi lihtsat see olema ei pruugi saada.
Tähtis on, et suudad tööandja rikkumist põhjendada (pangaülekanded vms)
08/04/2009 5:07 e.l.
keda see kotib,seaduseid tehaksegi sellepärast et neid rikkuda ja uue tööseaduse järgi vallandatakse sel moel kui sa lähed kaebama ja panevad sellise paragrafi sisse usalduse kaotamisega,oleme sind sunnitud vallandama.