Jäta menüü vahele
Hooldusleht ja graa...
 
Notifications
Clear all

Hooldusleht ja graafik

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,170 Vaatamised
 T.K
(@T.K)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9220]

Tere,

minu mure selline. Käin graafikuga tööl ning olin veebruari esimesed kolm päeva hoolduslehel. Selle aja sees oli mul üks 24-tunnine valve, ehk arvestasin, et lehega see kaetud. Tööle tulles, aga selgus tõsiasi, et normtundidest võetud maha ainult 1 päev ehk 8 tundi ning tööandja ütles, et nädalavahetuse päevad ei lähe arvesse ning see siis tekitab olukorra, kus pean leidma võimaluse teha 16 tundi veel tööd. Kas tõesti vastab tõele, et nädalavahetus antud juhul ei lähe tunniarvestusse?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri