Jäta menüü vahele
hüvitis
 
Notifications
Clear all

hüvitis

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
356 Vaatamised
 rex
(@rex)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2630]

Kui töötajale makstakse koondamishüvitist, kas siis tulevad kõik maksud maksta?



   
Tsiteeri
(@Marii)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Koondamishüvitiselt ei lähe maha ega maksta töötuskindlustust.



   
ReplyTsiteeri
 rex
(@rex)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas nii 0,6% kui ka firma 0,3%?



   
ReplyTsiteeri
 Evi
(@Evi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei üht ega teist.



   
ReplyTsiteeri
 kil
(@kil)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

no tulumaks ja kogumispension arvestatakse ikka maha



   
ReplyTsiteeri
 Mina
(@Mina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minu teada 0,3% firma peab ikka arvestama????
Vaielge vastu, aga kuskilt on meelde jäänud



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kindlasti ei tule maksta ettevõtte töötuskindlustusmakse osa koondamistasult. Ilmselt ajad praegu segamini hoopis pensionäridelt töötuskindlustusmakse reeglit - kus isiku töötuskindlustust ei pea maksma, kuna pensionär ei saa ennast töötuna arvele võtta, ent koondada on võimalik ka pensionäri ning sestap tuleb maksta ka ettevõttepoolset töötuskindlustusmakset.



   
ReplyTsiteeri