Jäta menüü vahele
ikka veel emapalga ...
 
Notifications
Clear all

ikka veel emapalga pikkusest

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
412 Vaatamised
(@veronika)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1883]

Sünnitan nov. lõpp 2005- dekreeti jään 21. sept. 2005. Kas ma saan 11 kuud või 14 kuud emapalka?



   
Tsiteeri
 anni
(@anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui jääd rasetus-ja sünnituspuhkusele 21.09.2005 aastal siis viimane vanemahüvitise maksmise päev on sul 18.12.2006 aastal.



   
ReplyTsiteeri
(@musso)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

siis ju ei maksta emapalka kuni lapse 14 kuuseks saamiseni



   
ReplyTsiteeri