Jäta menüü vahele
inventuur ja alla 3...
 
Notifications
Clear all

inventuur ja alla 3a laps

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
252 Vaatamised
 piia
(@piia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4444]

tere! selline küsimus,et tööl tuleb inventuur.ja mul on 2,5a laps,et kas ma olen kohustatud inventuurist osa võtma?inventuur toimub öösel ja mul ei ole last kusagile jätta!olen selles töökohas ühe kuu töötanud.ja nüüd inventuur tulemas.palun vastake,kes teab! aitähh!!!



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töö-ja puhkeaja seadus:
§ 11. Töötamine õhtusel ja ööajal

(1) Õhtune aeg on ajavahemik kella 18.00-st - 22.00-ni, ööaeg on ajavahemik kella 22.00-st - 6.00-ni.

(2) Õhtusel ajal on keelatud tööle rakendada 13–14-aastast või koolikohustuslikku töötajat, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 6 toodud juhul.

(3) Ööajal on keelatud tööle rakendada:
1) rasedat;
2) alaealist, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 7 toodud juhul;
3) töötajat, kellele see on keelatud arsti otsusega.

(4) Isikut, kes kasvatab alla 12-aastast või puudega last või hooldab täielikult töövõimetut isikut, võib rakendada tööle ööajal üksnes tema nõusolekul.



   
ReplyTsiteeri