Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
258
Vaatamised
29/09/2007 1:31 p.l.
kui olen lapsega haiguslehel,kas tööandja saab nõuda,et läheksin öisele inventuurile?!
29/09/2007 2:36 p.l.
Ei saa nõuda. Hooldusleht on töövõimetusleht, sellel ajal ei allu sa tööandja korraldustele.
30/09/2007 2:30 p.l.
ja üleüldse öösel ajal on keelatud tööle rakendada vanema, kes kasvatab alla 12-aastast last , inult vanema nõusolekul