Jäta menüü vahele
Inventuur
 
Notifications
Clear all

Inventuur

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
264 Vaatamised
(@anneli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4565]

Tahaksin teada kas inventuuris osalemine peaks kuuluma tasulise tööaja hulka või mitte?
Ning kui inventuur lõppeb kell 2 öösel siis kas tööandja peaks kompenseerima töötajate taksoarved (kuna ühistransport enam ei sõida)?



   
Tsiteeri
(@Marko T.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Reeglina kehtib põhimõte, et taoliste erakorraliste tööülesannete teostamisega ei tohi töötajale kaasneda täiendavaid kulutusi...
Oleneb ka TL ja/või ametijuhendi vormistusest ja seal sätestatud kokkulepetest, kuid üle määratud tööaja töötamine peab saama täiendavalt tasustatud (kas siis palga, vaba päeva vms sellise näol...siin on reeglina aluseks poolte kokkulepe).
Tööandja ei saa eeldada (päevase töö) korral, et töötaja tuleb ja teostab tal inventuuri "niisama" kuni kella kaheni öösel...isegi kui korraliste inventuuride koostamine on märgitud osaks sinu tööülesannetest



   
ReplyTsiteeri