Jäta menüü vahele
isapuhkus
 
Notifications
Clear all

isapuhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
242 Vaatamised
(@Janno)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5244]

Tere!

Kui pikk on isapuhkusele minemise soovist ette teatamise aeg? Või saab seda teha nö. päevapealt?

Soov nimelt lapse sünni päevast alates isapuhkus välja võtta. Aga kunagi ei tea ju ette seda täpset kuupäeva.

ette tänades,
Janno



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eeldatav sündimise päev on ikka ju teada, avalduse peaks kirjutama vähemalt 2 nädalat enne aga alati saab tööandja kokkulepita, et avalduses kindlat alguse kuupäeva ei pane vaid jääd ära sel päeval kui laps sünnib.



   
ReplyTsiteeri