Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
902
Vaatamised
Topic starter
26/04/2004 12:05 p.l.
Elukasalane soovib võtta lisapuhkust peale lapse sündi. Võimalik võtta kuni 14 kalendripäeva, 66.- päev. Kas peab selle puhkuse taotlemiseks olema abielus? Meie oleme vabaabielus.
26/04/2004 12:24 p.l.
ei pea abielus olema, peab olema tõendatud, et tema on lapse isa. Nt sünnitunnistus