Jäta menüü vahele
järelejäänud puhkus...
 
Notifications
Clear all

järelejäänud puhkusepäevad?

18 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,082 Vaatamised
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Üks konks on asja juures see, et puhkusteajakava pead aasta algul tegema muidu ei saa sa töötaja puhkust määrata.



   
ReplyTsiteeri
 ?
(@?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Selge see, et puhkuste ajakava vaja aasta alguses teha, kuid see uus tööseadusandlus on paljud raamatupidajad peast segi löönud - arvestavad töötajatele lisa-puhkusepäevi ning käsivad ülemustel inimestele kõik puhkusepäevad kuni 31.12.10 välja võtta, nullini.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Olen sinuga 100% nõus, et sellised on täitsa olemas, kahju 😉



   
ReplyTsiteeri
Leht 2 / 2