Jäta menüü vahele
juhatuse liige
 
Notifications
Clear all

juhatuse liige

13 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
699 Vaatamised
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4073]

Alustas tööd uus firma mai keskel. Haigekassas liituti juuni keskel. Mis ajast peab maksma juh. liikmetele juhatuse liikme tasu, selleks et sotsmaks oleks makstud ja haigekassa kindlustus kehtiks.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Teist töökohta ei oma? Või vahetult enne ehk omas?
Küsin sellepärast, et juhatuse liikme kindlustus tekib 3 kuu pärast kui ei olnud kehtivat kindlustust.



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eelnevalt omas teist töökohta.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui mai-juuni veel kindlustus olemas peaks sm vähemalt min. maksma juuli kuu eest(10-ks aug.) kui juunis lõppes peaks sm maksma 10-ks juuliks juuni kuu eest. Seda siis juhul kui j.l.tasu pole makstud(või tasu väiksem 2000) muidu ikka tasu pealt 33% sm.



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suured tänud. Tead ehk ka kuidas prokuristile maksta. Käsunduslepingu alusel 2000 ? Mul on just see probleem, et firma algusjärgus ja tasu inimesed nii väga ei tahagi. On vaja ainult, et sotsmaks jookseks



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Prokuristi võtad haigekassas arvele võlaõigusliku lepingu alusel kui lepingu tähtaeg üle 3-kuu. Muu sama. Mõnes kuus võiks ikka tasu ka maksta eriti siis kui isikutel muud sissetulekut ei ole.



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mõnes kuus. Mina sain aru, et iga kuu peab sotmaksu maksma 660.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

sots.maksu küll jah muidugi, pidasin silmas tasu.



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis moodi see ainult sotsmaksu maksmine käib, et mingit tasu ei arvestagi. Maksad ainult maksuametile sotsmaksu?



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis moodi see ainult sotsmaksu maksmine käib, et mingit tasu ei arvestagi. Maksad ainult maksuametile sotsmaksu?



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis moodi see ainult sotsmaksu maksmine käib, et mingit tasu ei arvestagi. Maksad ainult maksuametile sotsmaksu?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Väga õige lähenemine kui maksate ka tasu iga kuu(maandab riski kui isik mujalt sissetulekut ei oma). Aga kui mõni kuu mingil põhjusel tasu ei maksta siis TSD lahtrisse sm 660 ja MvTa Jah.



   
ReplyTsiteeri
 Anu
(@Anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suured tänud



   
ReplyTsiteeri