Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
419
Vaatamised
Topic starter
28/05/2005 5:09 p.l.
Kui omanik soovib saada firmast tasu siis millised dokumendid peaksid olema vormistatud? Kas nenede näidiseid on kuskil internetis üleval?
Ma kujutan ette, et see tasu on siis nime poolest juhatuse liikme tasu, millelt arvestatakse kõiki makse nagu töölepingu puhul v.a. 1% töötuskindlustust, kas ka deklareeritakse samamoodi kui töölepinuga töötajaid?
02/06/2005 8:19 p.l.
Juhatuse liikme tasu makstakse juhatuse liikmetele nende ametiülesannete täitmise eest. See ei ole kuidagi seotud sellega, kas isik on omanik või mitte. Samas kui juhatuse liige teeb äriühingus tööd töölepingu alusel (ei täida ainult juhatuse liikeme kohuseid), siis makstakse talle töötasu.