Jäta menüü vahele
kadunud tööraamat
 
Notifications
Clear all

kadunud tööraamat

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
355 Vaatamised
 Liis
(@Liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7288]

töölepingu lõppedes tööandja lihtsalt väljastas uue tööraamatu.nyyd väidab ,et ma pole talle vana raamatut viinudki.ometigi tegin seda.koige kummalisem on see ,et kui ta arvas ,et mu tööraamat on kodus ,miks ta ei kysinud seda minult.olen seal samas firmas ennegi töötanud.ei teagi mis teha.tean, et tööraamat kindlasti nende käes aga ajavad oma joru ,et otsi kodust.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tööraamatu üleandmisel pabereid ei vormistatud siis ei saagi kumbki pool kindel olla kummal õigus.



   
ReplyTsiteeri
 liis
(@liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aga kas yldjuhul tehakse see paber ,et tööraamat antud tööandja kätte?ma ju ka ei mäleta see kolm aastat tagasi.aga minul endal seda paberit kyll ei ole.siis vast polegi midagi teha.nii et jäängi oma tööraamatust ilma.



   
ReplyTsiteeri
(@verts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui vanas tööraamatus hakkavad kanded peale 31.12.1998, siis pole vaja kurvastada. Sisestamiseks vajalikud andmed on olemas ka andmebaasides. Kui aga staaži on rohkem siis peaks uus tööraamat sisaldama ka eelmiseid töökohti ehk praegune tööandja oleks pidanud väljastama sulle dublikaadi, mitte uue tööraamatu ja sinna sisse kandma ka eelmised töökohad (tõendite alusel eelmistelt tööandjatelt).



   
ReplyTsiteeri