Jäta menüü vahele
Kahes kohas töötami...
 
Notifications
Clear all

Kahes kohas töötamine ja lapsepäevad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
895 Vaatamised
(@piret)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8989]

Töötan kahes kohas 1. töökaohas 2012 märtsist ja 2. kohas 2012 novembrist.1. töökohast sain lapsepäevad kätte nii 2012 a kui ka 2013 aomada.Kas ma 2. töökohast saan ka lapsepäevad ja kaua peab tööl olema, et neid oleks võimalik saada?Laps on 6 aastane



   
Tsiteeri
(@marika)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See mitmes kohas töötad ei ole oluline ,
ette nähtud on 3 päeva ja kui olete ühes töökohas need päevad kasutanud siis polegi teil rohkem saada.



   
ReplyTsiteeri