Jäta menüü vahele
Kas detsembri põhit...
 
Notifications
Clear all

Kas detsembri põhitasu tuleks arvestada päevade või normtundide järgi?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
974 Vaatamised
(@segaduses)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9191]

E-R töötava töötaja kuupalk lepingus 1200 € Töötaja puhkas 30-31.detsember. Kas töötaja põhitasu arvestatakse päevade järgi 1200/19*17=1073,68

Või tuleks arvestada normtundide järgi.
Normtunnid detsembris 146, tunnitasu 1200/146=8,219178
Töötaja töötas detsembris 17 päeva ehk 17*8-3=133 tundi. Põhitasu 133*8,219178=1093,15

Vahe tuleb 19,47 eurot. Kumb variant on õige?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööpäevade järgi õigem.
Ja kuna antud töötaja ei töötanud 31.12. siis teisel juhul ei vähendata ka töötunde 3h võrra.
Järelikult tuleb ka päevatasu arvestamine soodsam.



   
ReplyTsiteeri