Jäta menüü vahele
Kas on se seaduse j...
 
Notifications
Clear all

Kas on se seaduse järgi.

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
587 Vaatamised
(@Sirje)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8558]

Olen vahendus firma abil tööl esialkselt kuus kuud nyyd sai see täis ja seal kus ma töötan tahtsid et edasi töötan nad antid vahendus firmale teada et nad ei soovi minu töö lõpetamist.Siis vahendus firma sõlmis minuga uue lepingu neljaks kuuks ja uuesti katseajaga.Kas see on õieti tehtud .



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tegelikult tulnuks sama leping pikendada Kas on üldse tööleping? Vahendusfirmade käitumine on sienast-seina ja kõik oleneb ikka tegelikust olukorrast, soovitan helista homme TI juristile
http://www.ti.ee/index.php?page=1468



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Tänan uurin asja.



   
ReplyTsiteeri