Jäta menüü vahele
kas põhitöökoht pea...
 
Notifications
Clear all

kas põhitöökoht peab tagama selle, et töötajal oleks normkoormusega tööd?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
264 Vaatamised
(@töötaja)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4027]

Kui ma töötan põhikohaga, kas tööandja peab mulle tagama ja täistööaja? või võib ta mulle anda ka pool töökohta? veerand? tunnikese tööd? vms?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhitöökot on tänapäevalt mõtetu sõnakõlks.
Põhitöökoht võib mõnele olla ka 0,25 koormust täistööajast.

Tööandja peab tagama töölepingus kokkulepitud töö ja koormuse.



   
ReplyTsiteeri