Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
355
Vaatamised
Topic starter
10/06/2009 12:55 e.l.
oleme osalise tööajaga 50 prossu palgast tööl terve suve.aga kui tööd on peame tegema rohkem ja nende tundide eest raha ei saa vaid need kantakse teise kuusse,et äkki teine kuu ei ole tööd.kas nii on seaduslik.kas neid võib muudkui edasi lükata ja lükata.
10/06/2009 1:07 e.l.
Jah see on ülekohtune.
10/06/2009 1:46 p.l.
Kas sul on TL kirjas, et tööaega summeeritakse? ja mitu kuud on summeerimise aluseks?
Topic starter
10/06/2009 10:01 p.l.
jah sellele olen alla kirjutanud et 50 prossuga tööd teen 3 kuud aga seega ma ei peaks rohkem töötunde ka tegema aga valikut ei ole.pean tegema kui ei taha kohast päris ilma jääda.kurvaks teeb just see et need üle tehtud tunnid kuskile edasi lükatakse mitte ei maksta kinni.