Jäta menüü vahele
kas see on ülekohus...
 
Notifications
Clear all

kas see on ülekohus.

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
355 Vaatamised
(@liisa)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 18
Topic starter   [#6953]

oleme osalise tööajaga 50 prossu palgast tööl terve suve.aga kui tööd on peame tegema rohkem ja nende tundide eest raha ei saa vaid need kantakse teise kuusse,et äkki teine kuu ei ole tööd.kas nii on seaduslik.kas neid võib muudkui edasi lükata ja lükata.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah see on ülekohtune.



   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas sul on TL kirjas, et tööaega summeeritakse? ja mitu kuud on summeerimise aluseks?



   
ReplyTsiteeri
(@liisa)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 18
Topic starter  

jah sellele olen alla kirjutanud et 50 prossuga tööd teen 3 kuud aga seega ma ei peaks rohkem töötunde ka tegema aga valikut ei ole.pean tegema kui ei taha kohast päris ilma jääda.kurvaks teeb just see et need üle tehtud tunnid kuskile edasi lükatakse mitte ei maksta kinni.



   
ReplyTsiteeri