Jäta menüü vahele
käsundusleping
 
Notifications
Clear all

käsundusleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
434 Vaatamised
 jane
(@jane)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1841]

töötaja oli võetud tööle käsundusleinguga. Kas tema maksud deklareeritakse tavaliselt nagu tööleinguga töötajatel v tuleb panna mõne muu väljamakse liigi alla?
tänud ette



   
Tsiteeri
(@kaire)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah, maksud on samad mis töölepinguga töötajal, maksad ju samu makse



   
ReplyTsiteeri