Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
335
Vaatamised
31/07/2007 1:43 p.l.
Kui töötaja on tööle vormistatud käsunduslepinguga (ja tema töötunde ei märgita tööajatabelisse) ning ta võtab haiguslehe, siis kuidas seda vormistada, sest haigusrahasid ja palka ju mõlemat ei maksta ?
31/07/2007 3:21 p.l.
Haigusleha ajal(haigena) täidab ikka käsundit?
31/07/2007 4:22 p.l.
Ei täida.
31/07/2007 4:28 p.l.
Milles siis sinu mure ei saa ma aru?
Kui käsundisaaja on käsundiandja poolt haigekassas kindlustatud siis haigusleht sinna saata ja saab ta haigushüvitist.
Tasu sel kuul saab vastavalt tehtud tööle.