Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
374
Vaatamised
Topic starter
28/02/2006 3:37 p.l.
Kui töötaja pole kasutanud eelmiste aastate puhkust kas on tal nüüd õigus seda välja nõuda ja selle eest raha saada
28/02/2006 4:02 p.l.
Raha kasutamata puhkuse eest saab ainult ja ainult töölepingu lõpetamisel. Puhkust saab nõuda ja puhkamise aja eest raha ka.