Jäta menüü vahele
Katseaeg 2 kuud
 
Notifications
Clear all

Katseaeg 2 kuud

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
408 Vaatamised
 tere
(@tere)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8037]

mul tehti leping millele oli märgitud katseaeg 2 kuud .. nüüd on möödas 2 kuud ja 7 päeva . ja ülemus tahab et ma lahkumis avalduse teen .. aga kui ma ei teee .. mis sii juhtub . kas tal on võimalik mind vallandata kui ma pole seadust rikkunud ..



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui sa ise lahkuda ei soovi siis ära avaldust kirjuta. Ei saa vallandada kui põhjust pole.



   
ReplyTsiteeri
 tere
(@tere)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Ta saab siis mind ainuld ära koondada .



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah.



   
ReplyTsiteeri