Jäta menüü vahele
Katseajal tööleping...
 
Notifications
Clear all

Katseajal töölepingu lõpetamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
398 Vaatamised
 Reti
(@Reti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1972]

Katseaeg on lepingus 4 kuud, sellest olen töötanud 2 kuud ja nüüd tahan ise lepingu lõpetada.Lugesin seadusest , et pean kolm päeva ette ütlema. Kas on õigust ka selle kahe kuu eest saada kasutamata puhkuse kompensatsiooni( palk oli hea, komp. tuleks üsna arvestatav summa)



   
Tsiteeri
(@Retile)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

On ikka.



   
ReplyTsiteeri