Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
365
Vaatamised
Topic starter
04/09/2009 9:02 p.l.
mul on 9 ja 16 aastane laps, kas tööandja võib mind panna öötööle? See oleks siis õhtul kella kaheksast hommikul kaheksani.või on mul õigus käia hommikul kaheksast õhtu kaheksani.
06/09/2009 4:56 p.l.
Võib.