Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
288
Vaatamised
Topic starter
01/03/2007 7:07 p.l.
Töötaja töötas 8 päeva ja lahkus töölt. nüüd tekkis töövaidlus, kuna hüvitist maksti talle 6 päeva eest. nüüd selle 2 päeva eest tahab töötaja viivitushüvitist terve kuupalga ulatuses.Keskmise palga arvutamine kord pr.2lg.2 väidab, et kui töötab vähem kui 1 kuu siis keskmise arvestuse aluseks on ikka selle 8 päeva palk, mitte töölepingujärgne