Jäta menüü vahele
kirjaliku tööleping...
 
Notifications
Clear all

kirjaliku töölepingu vormistamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
818 Vaatamised
(@liisa)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8863]

tere, kas on tähtaega, millal peab kirjalik tööleping olema vormistatud? Nimelt 01.08.2012 vahetus tööandja aga tänaseni ei ole kirjaliku töölepingut esitatud. Eelmise tööandjaga on tööleping lõpetatud. Mõned töökohustused muutusid.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mis mõttes vahetus tööandja? Läksid uude kohta tööle?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kirjaliku TL tuleb seljuhul töötajal ise nõuda ja kahe nädala jooksul peab tööandja selle ka ära tegema.
TLS§5(3) Kui andmeid ei ole töötajale enne tööle asumist esitatud, võib töötaja neid igal ajal nõuda. Tööandjal on kohustus esitada andmed kahe nädala jooksul arvates nõude saamisest.

Aga see jah küsimus mis moodi tööandja vahetus?



   
ReplyTsiteeri