Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
319
Vaatamised
27/04/2009 3:19 p.l.
Praegu pole mul mõningatele töötajatele tööd anda. Arvan, et see on lühiajaline. Nad istuvad praegu kodus kuid maksan neile lepingus märgitud põhipalka. Kas seaduse silmis on see olukord korrektne? Ma ei pea midagi vormistama või midagi muud taolist?
27/04/2009 5:15 p.l.
kui tegemist tööseisakuga ning muud kokkulepped tööseisakute tasustamise kohta puuduvad, siis ok