Jäta menüü vahele
kodus viibimine
 
Notifications
Clear all

kodus viibimine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
319 Vaatamised
(@Andres)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6796]

Praegu pole mul mõningatele töötajatele tööd anda. Arvan, et see on lühiajaline. Nad istuvad praegu kodus kuid maksan neile lepingus märgitud põhipalka. Kas seaduse silmis on see olukord korrektne? Ma ei pea midagi vormistama või midagi muud taolist?



   
Tsiteeri
 ...
(@...)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui tegemist tööseisakuga ning muud kokkulepped tööseisakute tasustamise kohta puuduvad, siis ok



   
ReplyTsiteeri