Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,270
Vaatamised
Topic starter
15/04/2003 12:55 p.l.
Kui inimene on sündinud 1979 aastal, kas siis kogumispension on tema jaoks kohustuslik?
16/04/2003 2:22 p.l.
Kogumispensioni kinnipidamine on kohustuslik alates 1983 aastast sündinuile, kes on saanud 18-aastaseks.