Jäta menüü vahele
kohtutäitur ja puhk...
 
Notifications
Clear all

kohtutäitur ja puhkus

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
758 Vaatamised
 kly
(@kly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8784]

Olin eelmisel kuul 2 nädalat puhkusel ja mu kontod on arestitud. Täna oli palgapäev ja sain palka 1 sendi. Kas ma saan õigesti aru, et ma peaksin iga kuu vähemalt miinimumpalga oma kontole saama? Siiani olen saanud. Või on see kuidagi seotud puhkusrahadega? Olen tänulik vastuste eest!



   
Tsiteeri