Jäta menüü vahele
kollektiivne ülesüt...
 
Notifications
Clear all

kollektiivne ülesütlemine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
317 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3737]

on keegi teadlik, et kui toimub töölepingute kollektiivne ülesütlemine, mis dokumendid, siis tuleb vormistada? tean, et tuleb teha hüvitise avaldus, aga mis veel?
aitäh



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingute kollektiivsest lõpetamisest | 19.02.2007
Leonid Siniavski, Saaremaa Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist
http://www.rmp.ee/too/toost_puhkusest/5496



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võta töölepinguseadus lahti ja aja näpuga rida. Töölepingu kollektiivsel lõpetamisel on nii palju nüansse, et mine või lolliks.



   
ReplyTsiteeri