Jäta menüü vahele
Komandeering...
 
Notifications
Clear all

Komandeering...

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
255 Vaatamised
(@Ahjualune)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4089]

Tere,

Kuidas arvestatakse päevarahasi, kui olen Eestisse saabunud tagasi peale südaööd?

Näide: Lähen komandeeringusse esmaspäeva hommikul ja saabun tagasi teisipäeva esimiestel tundidel a la kell 2, kas tasutakse päevaraha 2 päeva eest või siiski ühe?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Saabumise päeva eest makstakse välislähetuse päevaraha siis, kui saabumispäeva algusest (kell 00.00) on saabumise ajaks möödunud vähemalt 3 tundi.

Teil siis E eest 350-500 krooni ja T eest 50-80 krooni.



   
ReplyTsiteeri