Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
872
Vaatamised
13/11/2012 3:44 p.l.
Tööandja saatis koolitusele. Töötan graafiku alusel, tunnitöö. Koolituse ja lõuna maksab tööandja. Kas mul on õigus nõuda transpordi eest hüvitust? Või keelduda koolitusele minemast, sest sellega kaasneb transpordi ja aja kulu?
13/11/2012 3:57 p.l.
Kui koolitus on väljaspool töökohta siis on jah õigus nõuda sõidukulude hüvitamist sisuliselt tegu töölähetusega.