Jäta menüü vahele
Koolitus ja töölepi...
 
Notifications
Clear all

Koolitus ja tööleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
241 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4422]

Töötaja saadetakse koolitusele tööandja kulul ja tööandja tahab teha lepingut, et töötaja kohustub pärast koolituse lõppu tööandja juures töötama 3aastat.
Kas sellisel punktil on seaduslik alus ja kuidas seda vormistatakse?



   
Tsiteeri
 kh
(@kh)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

minul on olnud selline leping, et 2 aastat peale väljakoolitamist on selline aeg, et kui varem lahkun, siis maksan koolituse kinni. Kui hiljem, siis mitte. Seadusest ma seda küll ei leidnud.



   
ReplyTsiteeri