Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
244
Vaatamised
Topic starter
24/04/2008 3:06 p.l.
olen dekreet puhkusel.Minu töökoht oli enne dekreeti jäämist kaupluses.Sain teada,et kauplus likvideeritakse ja töötajad koondatakse.Kas mul on õigus saada koondamis hüvitust?
24/04/2008 3:56 p.l.
Et täpselt vastata peaks teadma mis on sinu silmis dekreet puhkus?
Õigus koondamishüvitusele on küll.