Jäta menüü vahele
Koondamine
 
Notifications
Clear all

Koondamine

14 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
837 Vaatamised
 igor
(@igor)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#732]

Tere!

Olen tööl( juba 11 kuud ) ühes hasartmängu firmas. Kui mulle teatati et minuga ei saa enam töölepingut jätkata, kuna nad tegid minu
taust uuringu ja selgus et olen karistatud ja karistus aeg ei ole lõppenud. Kui tööle asusin ei küsitud karistuse kohta midagi.

Küsimus oleks kas nad on kohustatud mulle maksma koondamis tasu? Kui mitme kuu eest?



   
Tsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõik oleneb sellest,mis paragr.alusel tööleping lõpetatakse.Kuna oled töötanud 11 kuud,seega katseaeg on möödas.Arvatavasti muid distsiplinaarkaristusi ei ole olnud.Sel juhul kästakse kirjutada avaldus,et poolte kokkuleppel.Ära seda kirjuta,siis vaatame edasi,mis saab.Koondatakse ametikoht,mitte inimene.



   
ReplyTsiteeri
(@Lille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui seal asutuses karistusi ei ole olnud ja tööle võtmisel ka nõuet ei olnud, et ei tohi olla karistatud, siis oota lihtsalt ära ja alla ära kusagile kirjuta . Ja alati saad abi töövaidluskomisjonist, igas linnas on see olemas.



   
ReplyTsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui sa ise ei ole lepingut rikkunud,peab maksma 2 kuu keskmise palga



   
ReplyTsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

parandaks ennast nii palju, et oleneb, mis punkti alusel lõpuks töölt vabastatakse, kui koondatakse, siis 2 kuud, kui leitakse, et mittevastavus ametikohale, siis 1 kuu keskmise palga. aga kui mitte kumbagi alusel, siis tuleb kas kokkuleppele jõuda, mitme kuu palk või kui ei jõua kokkuleppele, võid töövaidluskomisjoni poole pöörduda.



   
ReplyTsiteeri
 igor
(@igor)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Veel üks küsimus.kas ka see loeb kui on 2 alaealist last.



   
ReplyTsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvan,et laste olemasolu isa puhul eriti ei mõjuta asjade käiku.Põhiline on,et tule igal ettenähtud tööpäeval tööle ja eks siis näe,mis käskkirjaga nad hakkavad vabastama.Sel juhul pöördu töövaidluskomisjoni.Minu töökogemustest-võidab alati töövõtja.



   
ReplyTsiteeri
 Kai
(@Kai)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

laste olemasolu mõjutab ainult siis kui laps on alla 3aastane.



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Hasartmänguseadust lugedes ei tuvastanud ma küll kuskil viidet, et kehtiva karistusega inimest ei tohi tööle võtta. On küll öeldud, et loa taotlemise ajal ei tohi teatud ametikohtadel töötada tahtliku kuriteo eest karitust kandvad isikud.
Töölepingu sõlmimise piirang piirdub par. 8-s nimetatuga: 2) Hasartmängukorraldajal on keelatud sõlmida alla 21-aastase isikuga töölepingut või tööettevõtulepingut, mille sisuks on vahetult hasartmängu korraldamisega seotud töökohal töötamine või tööde tegemine või kontrolli teostamine hasartmängu korraldamise üle.

Mulle tundub, praegu kehtivast töölepinguseadusest lähtudes on tööandjal päris keeruline vettpidavalt töölepingu lõpetamine vormistada.



   
ReplyTsiteeri
 anu
(@anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tere!
Küsimus selline et kas katseajal võib rasedaga töölepingu lõpetada?



   
ReplyTsiteeri
 Kati
(@Kati)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

muig, mina tean seda, et kui tööle minnakse ntx kasiinosse siis üks töötingimus on, et ei oleks kriminaalselt karistatud. Seega oled sina ju firmale valetanud ?



   
ReplyTsiteeri
 tea
(@tea)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

võib küll kas töötaja avalduse alusel või tööinspektori nõusolekul, kui selgub, et töötaja ei sobi sellele tööle (inspektorile peab põhjendama tööandja)



   
ReplyTsiteeri
 tea
(@tea)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see vastus oli mõeldud anule



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

katile: See, et sina seda tead, ei anna õigust küsijat valetajaks tembeldada. Kui töölevõtmisel temalt kehtivate karistuste kohta midagi ei küsitud, siis milles seisneb valetamine?



   
ReplyTsiteeri