Jäta menüü vahele
koondamine
 
Notifications
Clear all

koondamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
511 Vaatamised
(@kairit)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8128]

Tere!
Mul on staazi 20 aastat ja natuke peale ka. Nüüd tuleb koondamine. Kui suur on mulle tööandja poolt makstav koondamishüvitus?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1 kuu keskmine töötasu on tööandja poolt.
Töötukassast saad aga veel 3 kuu keskmise töötasu ulatuses koondamishüvitist.

Koondamishüvitis
http://www.tootukassa.ee/index.php?id=11 244



   
ReplyTsiteeri