Notifications
Clear all
Üldine
6
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
364
Vaatamised
24/02/2009 3:35 p.l.
Kuulsin, et alates juulist hakkavad ATS-i alusel töötavad inimesed saama koondamisrahasid samadel alustel (samas suuruses)kui TLS alusel töötavad. On see tõsi?
24/02/2009 11:34 p.l.
Kuula vähem ja loe ise, mõlemad UUED seadused avalehel olemas.
25/02/2009 11:22 e.l.
Jah, seda ma mõtlesin ise ka aga avalehel olev ATS lõpeb millegi pärast poolelt sõnalt § 95 juures. Seega, kuulaksin ka teiste arvamust...
25/02/2009 11:25 e.l.
Sõna [Originaal] peale ei osanud vajutada või?
25/02/2009 11:28 e.l.
aitan:
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13147763
https://www.riigite ataja.ee/ert/act.jsp?id=13148331
25/02/2009 11:42 e.l.
Sõnale [orginaal] vajutamine ei andnud tulemusi, kuid tänu sinu järgmisele postitusele (Imelik)sain siiski oma küsimusele vastuse. Aitäh!