Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
319
Vaatamised
08/04/2009 11:11 e.l.
seline küsimus
koondamisteate sain 27.02.09- töö viimane päev on 27 aprill...Terve selle aja pole eriti tööd olnud.Läksin siis teise firmasse tööle. Kas endine ülemus ei pea siis mulle koondamistasusi maksma?(endise firmaga pole veel töölepingut lõpetanud)
09/04/2009 3:01 p.l.
Kui koondamine siis peab ikka koondamishüvitist maksma.
Aga mille alusel sa hetkel seal tööl ei käi? Tööluus on siin kerge tulema!