Jäta menüü vahele
koondamine ja teine...
 
Notifications
Clear all

koondamine ja teine töö

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
319 Vaatamised
(@trinzu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6725]

seline küsimus
koondamisteate sain 27.02.09- töö viimane päev on 27 aprill...Terve selle aja pole eriti tööd olnud.Läksin siis teise firmasse tööle. Kas endine ülemus ei pea siis mulle koondamistasusi maksma?(endise firmaga pole veel töölepingut lõpetanud)



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui koondamine siis peab ikka koondamishüvitist maksma.
Aga mille alusel sa hetkel seal tööl ei käi? Tööluus on siin kerge tulema!



   
ReplyTsiteeri