Jäta menüü vahele
koondamine pärast v...
 
Notifications
Clear all

koondamine pärast vanemahüvitise saamist...

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
504 Vaatamised
 MIkk
(@MIkk)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8031]

siuke küsimus et kui koondatakse peale vanemahüvitise löppemist ehk lapse 18kuu saamisel siis mille järgi arvestatakse koondamis tasu ja mille järgi töötuskindlustustasu kas siis eelmise 6kuu vanemahüvitise järgi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Koondamistasu aluseks tuleb indeksiga korrigeeritud töölepingus kokkulepitud töötasu(§2(5)(6) https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13191217 )

Töötuskindlustushüvitise alust loe siit http://www.tootukassa.ee/index.php?id=11245

Vanemahüvitise järgi ei arvutata ühtegi hüvitist.



   
ReplyTsiteeri
 a
(@a)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

alla 3-a.lapse vanema koondamise puhul peab vist olema ka põhjendus, kui ma ei eksi.Mingi eelis tööle jäämisel igatahes on.



   
ReplyTsiteeri