Jäta menüü vahele
koondamishüvitise k...
 
Notifications
Clear all

koondamishüvitise kätte saamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
321 Vaatamised
(@Merilin)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#6794]

Selline küsimus, et töölepingud lõpetati kõigil kollektiivselt 12.märts 2009. Pankrotihaldur ütles, et praktika näitab, et koodamishüvitise kätte saamisega läheb aega kuskil kuu aega. Nüüdseks aga üle kuu aja juba möödas. Mure ongi siis järgmine - kas on kindlalt paika pandud mingi maksimum aeg, mille jooksul seda maksta võib? Mitmed töökaaslased on öelnud, et nemad ei usu, et me üldse saamata rahasid kätte saame!

Mulle on räägitud, et aega võib minna aasta, pool aastat... samas just ühest teisest foorumist lugesin, et kantakse üle töölepngu lõpetamise päeval!

Ette tänades!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole kindlat aega paigas. Võta halduriga ühendust ja uuri kauel asi on. TL lõpetamise päeval saab lõpparve tavakorras TL lõpetamisel.



   
ReplyTsiteeri