Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
488
Vaatamised
04/02/2011 11:38 e.l.
Kas on õige nõuda koosolekule minemist peale ametlikku tööpäeva lõppu.Mis alusel on võimalik koosolekule minemast keelduda nt.