Jäta menüü vahele
kui töötaja ei ilmu...
 
Notifications
Clear all

kui töötaja ei ilmu töölepingut lõpetama

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
 mart
(@mart)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2956]

Kuidas toimida, kui töötaja on esitanud lahkumisavalduse, kuid ei ilmu õigel päeval töölepingut lõpetama, ei tule tööraamatule järele ega too ära ka firmale kuuluvat vara?
millal sellisel juhul maksta lõpparve? Kuidas kaitsta end selliste võimalike hmmm... jamade eest? saata tähitud teade? missugused sammud tuleb teha?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Lõpparve tuleb õigel päeval üle kanda. Tööraamatu kohta saadate tähitud kirjana kutse ilmuda tööraamatule järele. Soovitavalt tähitud kiri koos sisuloeteluga, et ta hiljem ei saaks midagi muud väita.
Kuidas firmale kuuluv vara kätte saada, on juba raskem probleem.



   
ReplyTsiteeri