Jäta menüü vahele
kuidas toimida
 
Notifications
Clear all

kuidas toimida

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,062 Vaatamised
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter   [#9266]

kui andsin lahkumisavalduse ja nüüd jäin haigeks?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pead tööandjat teavitama ja arsti juurde minema.
Tööleping lõppeb ikka avaldusel märgitud kuupäeval.



   
ReplyTsiteeri
(@janne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

nii halb lehte võtta ,kindlasti arvatakse et andis avalduse ja nüüd veel haige ka



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui oled haige siis tuleb ka arsti juurde minna ja haigusleht avada, arvaku teised mida tahavad, tööluusi sa ju ei taha? Või lähed haigena tööle ja oled ohtlik nii endale kui ka teistele.



   
ReplyTsiteeri
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter  

ka õige



   
ReplyTsiteeri