Jäta menüü vahele
Küsimus...??
 
Notifications
Clear all

Küsimus...??

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
355 Vaatamised
 Seix
(@Seix)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2581]

küsimus siis selline, et Kas niinimetatud tulemustasu, mida saab kuu eest on õigus ära võtta terves ulatuses. (muidu on tunnitasu pluss tulemustasu)



   
Tsiteeri
 Seix
(@Seix)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Et oskab äkki keegi vastata sellele küsimusele, et kas on õigus firmal ära võtta kogu tulemustasu?



   
ReplyTsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tulemustasu, kui proovida tõlkida, peaks olema tasu tulemusliku töö eest.Mille eest, millal, kui palju jne maksmise kord peaks olema ettevõttes mingi sisekorraga paika pandud näiteks palga maksmise kord ettevõttes või töö tasustamise alused firmas või ...? Samas peaks olema kirjas ka millal tulemustasu ei maksta. Küsimusele vastust pead otsima oma töökohast.



   
ReplyTsiteeri
 Seix
(@Seix)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

äitah;)



   
ReplyTsiteeri