Jäta menüü vahele
küsimus
 
Notifications
Clear all

küsimus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
263 Vaatamised
 Mikk
(@Mikk)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4468]

Kui olen kuupalgaline ja nüüd 11.10.07 lahkun töölt, siis kuidas arvestatakse mulle puhkusekopensatsiooni. Kas säilitatakse kuupal või 6 viimase kuu kalendripäeva keskmise järgi? Kui keskmise järgi siis millised kuud võetakse kas aprill-septembeer või mai-oktoober?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Päevatasu järgi - viimase kuue kuu, aprill-sept.



   
ReplyTsiteeri
 mikk
(@mikk)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Äkki oskad ka viidata seadusel, kus ma selle kohta leiaksin?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

PUHKUSETASU ARVUTAMISE KORD
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27222



   
ReplyTsiteeri