Jäta menüü vahele
Küsimus riiklike pü...
 
Notifications
Clear all

Küsimus riiklike pühade kohta?

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
893 Vaatamised
(@merle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8960]

Tere. Mure siis selline, et lepingus kirjas et töötan E-R ni 40h nädalas. Tööandja aga käsib meil kõik riiklikud vabad päevad tagasi teha. Selle eest et olime kodus jõuludel 3 päeva, peame me jaanuaris 3laupäeva tööl käima. Tegemist kaubandusega. Tööandja ise ütleb et tal juristidega räägitud ja nii ongi, kes väga urgitseb see kahjuks vabastatakse töölt. Kas on õigus nõuda et me peame riiklikud pühad järgi tegema?



   
Tsiteeri