Jäta menüü vahele
Küsimus vanemahüvit...
 
Notifications
Clear all

Küsimus vanemahüvituse kohta

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
730 Vaatamised
(@Kaire Käen)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8787]

Tere,

Nimelt hakkasin tänasest saama vanemahüvitust, kas see on ikka sama mis emapalk?
Küsimus just sellepärast et arvele tuli kõigest 170€, kas see ongu igakuiine summa mis ma ainult saama hakkangi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanemahüvitis on jah nn.emapalk.
Äkki teil tekkis õigus hüvitisele poole kuu pealt, sellest siis selline esimene summa ja muidugi tulumaks läheb ju ka maha, kas te soovisite avaldusel maksuvaba tulu rakendamist või mitte, kui ei soovinud siis tulumaks 21% läheb kogu summalt.



   
ReplyTsiteeri