Jäta menüü vahele
Küsimused puhkusest
 
Notifications
Clear all

Küsimused puhkusest

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
516 Vaatamised
 Miia
(@Miia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8612]

Kui töötaija on terve jaanuari kuu puhkusel, ning puhkuse raha makstakse talle ette, siis veebruaris talle väljamaksei ei tehta. Kuida selle töötaja eest,siis sotsiaalmaks tuleks maksta??? Kas veebruaris on tal 0€???

Kindla kuupalgaga töötaja oli detsembris puhkusel ning soovis puhkuse raha saada jaanuaris detsembri palgaga, siis kas tema palk nüüd säilitatakse või arvutatakse kuue kuu keskmise tasu järgi???



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah null.
võib ka säilitada.



   
ReplyTsiteeri