Jäta menüü vahele
Küsin nõu
 
Notifications
Clear all

Küsin nõu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,522 Vaatamised
(@Helen)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#94]

Kelle poole pean pöörduma, kui tahan kaitsta oma töölepinguseaduse järgseid õigusi. Minu tööandja teatas mulle 3.-l märtsil, et soovib minuga lõpetada töölepingu alates 1.-märtsist. Mina töölepingule alla kirjutanud ei ole, kuid palka ka ei saa. Tööandjaks on Sihtasutus, kus olin ametlikult palgal, kuid kellel nüüd enam raha palka maksta ei ole. Kodus on mul alla 3 aastane laps. Tean, et mul on õigus saada kompensatsiooni, kuid kes seda maksab, kui tööandjal raha ei ole? Kuhu peaksin pöörduma, et oma õigusi kaitsta?



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Soovitame pöörduda Töökaitseinspektsiooni.
Internetist https://www.ti.ee/ leiate sobiva piirkonna infotelefoni.



   
ReplyTsiteeri