Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
731
Vaatamised
Topic starter
04/06/2012 7:20 p.l.
Pühapäeval oli mul töö juures juhatajaga väga suur konflikt ja mul polnud õrna aimugi mida teha või kuhu saaks pöörduda.
Ta sundis mind töölt lahkuma ja ei lasknud tööd teha, graafiku järgi oli mul tööpäev-lahkudes oleks saanud mind süüdistada ranges rikkumises. Kust oleksin saanud sel hetkel abi küsida???
04/06/2012 9:53 p.l.
Vaid isikult kes teil töötajaid esindab ettevõttes, mingit muud kiireabi kohta küll ei tea olevat kui siis vaid politsei kui konflikt oli miskit nende pärusmaale kuuluvat.